Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol található a PSP-k belső...

Hol található a PSP-k belső memóriája? Hol található az alaplapon?

Figyelt kérdés

Fat és Slim alaplapon hol található?

Valami kép vagy leírás létezik,hogy ezek hol vannak?

Valaki tudna segíteni(képekkel vagy leírással?



2013. jan. 25. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Google: 'PSP motherboard' A képek között számtalant találsz. Ha nem ismered fel a memóriát kapásból, akkor valószínűleg neked erre az információra nincs is szükséged.
2013. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ*de azért ez nem volt túl hasznos és hírértékű válasz* :S


Ha hiszed ha nem ismerem a psp-t és volt,van is egy pár gépem...De ha hisze ha nem annyira nem vagyok retardált,hogy ne tudjam mi micsoda :)

És ismerem a google keresőbe***PSP Motheboard*PSP alaplapok*

Megtaláltam ezeket a képeket és leírást is vagy 100-at


De egy se mutatta vagy írta le,hogy ez hol található.

Most találta a napokban egyetlen 1 oldalt amin részletesen le volt írva és rajzolva hogy mi micsoda(egyetlen 1-et !!!!!!!!! :O


És nem vagyok hülye ezekhez a dolgokhoz,,,De tényleg bocsi elnézést ha ba*** meg nem ismerem fel látásra mi a retek micsoda egy alaplapon


Amúgy köszi a nagy nulla információt-Lehet igazad van nincs is erre szükségem :(


De neked pszichiáterre tuti :D :D :D

2013. jan. 27. 16:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj bocs,és nem írtam eléggé angolosan a szót**motherboard**
2013. jan. 27. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán azért 1 oldalt találtál, mert akinek szüksége van ezekre az infókra, az nem keveri össze a processzor, meg memóriát. A többieknek meg kb mindegy.
2013. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elhiszem**Ha te mondod!!! :D


Akkor ha te olyan k**va okos vagy,mond már meg nekem,hogy a PSP 2004 TA-085-ös 7D-s alaplap Pandorázható?

És melyik az a software update,amin minden játék fut,fagyás nélkül,és*ISO loader nélkül


Természetesen linkkel együtt ha lehet :)

2013. jan. 27. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű, a Samsung által gyártott chip lesz a 3 nagy közül a kisebb, amihez jól láthatóan kacifántos szálak futnak a processzortól, a processzor alatt pedig a GPU chipje foglal helyet.Nem tudom, hogy fat vagy slim elrendezés-e csak beírtam hogy PSP motherboard és egyből az első találat(képek).

Szerintem elárultam mindent a Samsung-al rá van írva, meg fogod találni, egyébként 2 percbe telt megtalálni egy írást ami beigazolta az elképzelésem, méghozzá Wikipédián találtam!

Ajánlom figyelmedbe:

[link]


Nem tudom mit akarsz bütykölni de sok sikert hozzá! :)

2013. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!