Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » T-home csaladi anolog kabeltve...

Gab123 kérdése:

T-home csaladi anolog kabeltvem van. Ha veszek egy barmilyen dekodert vagy mpeg4vevot es ezt kapcsolom a tvre akkor nezhetem a digitalis szolgaltatast? Vagy csak a t-home-os dekoderrel mukodik mindez? Irjatok.

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtős, mert a T-home aktíválja központilag!!!
2013. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha veszel egy mpg4 dekódert(vagy egy olyan tv-t, amin eleve be van épitve egy ilyen) , akkor teljesen függetlenitheted magad a fizetős kábeltévétől, mert a digi dekóderek alapból, és ingyen fognak 7 magyar csatornát. Persze ehhez kell egy külön antenna is! (jó vételi helyen sima szobaantenna is megfelel)
2013. jan. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nadetényleg ***** válasza:
A 2. válaszoló a Mindig TV-ről ír, ott 7 csatorna ingyenes, a MIndig TV Extránál több van, de az előfizetéses. Ha T-től digitális szolgáltatást szeretnél, akkor elő kell rá fizetned, de ha elérhető nálad a szolgáltatás, akkor próbáld meg, mert nem is biztos, hogy drágább mint a mostani.
2013. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugy hallotam ,hogy ha veszek egy barmilyen,fuggetlen set-top-box -ot es a meglevo annolog kabeltv-re csatlakoztatom mar elvezhetem is a digitalis csatornakat! Viszont kartya nelkul nem lesznek elerhetok a tovabbi extra dolgok... Allitolag ugyanazon a kabelen (parhuzamosan) jonnek a digitalis jelek csak egy vevo kell hozza. Ezt szeretnem kideriteni de feleslegesen nem akarok kolteni 10ezres forintos vevokre. A t-homenal pedig havi 1000ert lehet berelni a vevot
2013. jan. 28. 16:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki tudna segiteni??????
2013. jan. 28. 16:40
 6/8 Nadetényleg ***** válasza:
Szerintem ez nem megy, de ha mégis megcsinálod valahogy, lécci írd meg ide, hadd okuljunk. Szerintem csak akkor ruházz be ilyenbe, ha olyan valakivel beszélsz, aki ezt a T-Home-nál megcsinálta.
2013. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Egyetértek azzal aki azt mondta, hogy nem lesz drágább a digitális kábeltév. Nálunk a nagyszülőknél cseréltünk, és ők telefon és net mellé 3400 Ft-ot fizetnek érte. Nekik mondjuk fontos volt, hogy bőven legyenek csatornák, és így azt hiszem 57 csatornát nézhetnek, aminek nagy része magyar nyelvű.

2013. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

T-Home digitális ktv csak és kizárólag a T-Home által biztosított beltérivel és az ahhoz társított dekóder kártyával elérhető! minden más megoldással ,kecsegtető ajánlat csalás.

A digitális szolgáltatás ár/érték arányát tekintve nem drágább az analógtól sőtt ha csomagra fizetsz elő jelentősen olcsóbb!

Egy db beltéri pedig ingyenesen bérelhető a hűség időtartama alatt ha hűségnyilatkozatot írsz alá.Csak az egynél több egység után kell havi 870 Ft-ot fizetni.

Vagy akár egy összegben meg is veheted így nem kell bérelni.

2013. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!