Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MyAudio Blade mp4 lejátszó....

MyAudio Blade mp4 lejátszó. Mi a probléma? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Tegnap probléma adódott vele. Mindig egy memóriakártyával használtam, semmi baj nem volt vele, viszont most nem érzékeli a kártyát. Gépen, telefonnal működik, leformáztam, stb. de a lejátszó továbbra sem kezeli. Valakinek van tanácsa, hogy mi a teendő ilyenkor?

2013. jan. 24. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon a MyAudio már csak ilyen, egyszer jó aztán hirtelen tönkre megy, ez egy borzasztó "márka". Igazából nekem tippem nincs csak fikázom, mert nekem is volt ilyen mp4-em... gyűlöltem, mert a világ összes ujja kevés lenne megszámolni, mennyi hibája lett az idők elteltével. De ha ragaszkodsz hozzá vidd el egy szervizbe, de ha jót akarsz magadnak vegyél egy normális márkát.
2013. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csináltam firmware frissítést, semmi. Hívtam a MyHelp-et, nincs reakció. Kezdek bepöccenni..:)

Lehet, hogy megpróbálkozok a szervízzel, mert még garanciális a kütyü, de nem hiszek abban, hogy valaha tudom még használni..

2013. jan. 24. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vettem egy Samsung-ot és szinte megváltás volt.
2013. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!