Nem tudom bekapcsolni a tabletem (Samsung galaxy 2 7. 0) Interneteztem rajta, aztán egyszer kikapcsolt, azóta nem tudom visszakapcsolni = ( Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem ugyan egy Sony tabletem van. De ez is csinalta. 3 gomb van az oldalan(on/off es hangerok), azt megnyomtam egyszerre, utana bekapcsolt.

Vagy Reset. Az enyem sokszor le is dobott a netrol stb. Azota nem csinalja, miota letoroltem egy csomo hulye jatek alkalmazast rola, amit sosem hasznaltam.Most jol mukszik.

Tudom nem ugyanaz a tipus, de gondoltam, elmondom.:)

2013. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tabletem volt, hanem egy okos telefonom (ZTE Blade).

De ugyanez történt velem is. Épp egy zeneszámokat felismerő programot futtattam és egyszer csak kikapcsolt. Bekapcsolni nem tudtam, még úgy sem, hogy töltőre tettem. Végül elvittem egy szervizbe és közölték, hogy alaplap hibás....8000Ft a csere....kicseréltem és eladtam a telefont, mielőtt bármi baja lett volna újra. Tudom ez sem sok segítség... én is csak leírom, hátha hasznát veszi a kérdező.

2013. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! =) Hála sikerült bekapcsolni,és nem kellett szervízbe vinni. Pár óra elteltével hosszan nyomtam az on/off gombot oldalt,és életre kelt. Csak az bánt,hogy ilyen drága gép miért csinálja ezt...
2013. jan. 26. 16:48
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen gépezetem van. Egyszer lemerült, felraktam töltőre később akarom bekapcsolni, erre meg nem csinál semmit. elvittem szervizbe, azt mondták olyan alkalmazás futott rajta amitől teljesen lefagyott.. megcsinálták, pár héttel később (ma) lemerült, felraktam töltőre, bejön az aksi képe, 3 mp múlva kikapcsol és vissza bekapcs. hiába nyomom a bekapcsoló gombot, semmi.. És nekem se tetszik h egy ilyen gép ezt csinálja :S.
2013. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!