Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tablet éri meg jobban?...

Melyik tablet éri meg jobban? Prestigio vs. Wayteq? (linkek alul)

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]



2013. jan. 19. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
wayteq
2013. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. jan. 19. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan az a hardver, ugyanaz a szoftvert és a Wayteq olcsóbb. A Prestigo-nak nem tudom milyen a hazai supportja, de a Wayteq-nek egész jó.
2013. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát csak képernyőméretben különböznek. Melyiket jobb használni a 7" vagy 8"?Bár az nem árt ha van támogatottsága itthon, már ha lenne vele probléma...
2013. jan. 19. 20:57
 5/5 anonim válasza:
szerintem a prestigio! az aksija sokkal jobb, valamennyivel nagyobb is, az írják, h a wifi-je is jobb, stb. én is most szeretnék tabletet vanni, és ugyan ebben az árkategóriában, csak én a prestigio multitab 08 pro duo és a 07-es változata között vacillálok:) De szerintem a 08-at veszem.:D
2013. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!