Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék egy pc-t és konfig...

Tarnóc Dániel kérdése:

Szeretnék egy pc-t és konfig kéne? Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Elindulna a

red orchestra 2

sniper elit v2

call of duty black ops

brothers in arms hells high way

star wars force of unlashead 2

batlefield bad company 2

crysis 1

bioshock 2

left 4 dead 2

maedal of honor airbourne(maxon)

sabatoure

far cry 2

sindicate

deus ex human revolition

assasins creed 1,brother hoood

alan wake

batman arkam city

teljesen uj vagyok e téren és a játékokat a barátaimtól ismerem



2013. jan. 16. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Tippelhetek, hogy 12-nél nem vagy több? Már bocsi, de mi most mit kezdjünk, hogy felsorolsz pár kedvenc játékodat??


Mond meg az árkeretet, amit szánsz rá és mondunk!

2013. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben először 16l

és 80000-90000

és a helyesírásér teljesen igazad van hogy 12l nek nézel és előre is bocsi de szoknom kellet a német billentyűt de nem-rég kaptam a gépet mert csak most sikerült összeszedni és mert intregált gépünk volt és gondolhatod milyen volt játék téren.

2013. jan. 16. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha külön rakatod össze, nem boltban veszed, akkor ebbe belefér egy 8GB Ram egy 1 gigás erősebb vidikártya és egy 2 magos 2,8-3,0 GhZ-es proci, ami ezeket a játékokat simán viszi!
2013. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
maxon?
2013. jan. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!