Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy routert de?

Szeretnék venni egy routert de?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy mindegy milyet veszek? szolgáltatótól független? Mert ha számít nekem invitel van.

Honnan lehetne rendelni nem túl drágán ami ehez jó?



2013. jan. 16. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a szolgáltatóhoz, olyat veszel, amilyet akarsz.
2013. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is inviteles, de szolgáltatótól független. Én pl Euronicsba vettem több, mint 1 éve és semmi baja :) Nézz körül, az eladók is biztos segítenek.
2013. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy ilyen helyen vedd, másfélszeres árat elkérnek érte...
2013. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Jól mondja az előző. Felejtsd el az ilyen TV meg hűtőszekrény boltokat. Ha IT termékekről van szó, azok marha nagy árréssel dolgoznak. Számtech boltból vedd.

Természetesen ez nem szolgáltató függő, a legáltalánosabb protokollokat bármelyik router tudja. A többi már csak az igényeiden múlik. Vigyázz, mert router vásárlásnál könnyű belebotlani olyan termékekébe, amik évek óta kifutottak, elavultak, de még mindig irracionálisan drágán akar megszabadulni az adott bolt a beragadt készletétől.

2013. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem tulajdonképpen telefon miatt kellene, mert akkor azon is lenne internet.
2013. jan. 17. 15:47
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
100%
TP-Link-et vegyél, figyelj arra hogy a WiFi b/g/n-es legyen, és akkor már biztos hogy nem egy megbízhatatlan, esetlege ezeréves beragadt terméket sóztak rád.
2013. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!