Coleman5324 kérdése:

Hogyan tudnám a tabletem teljesítményét növelni? Hogyan tudnám a maxot kihozni belőle?

Figyelt kérdés

Wayteq xTAB-70dc ről lenne szó ami 2*1,5Ghz-es procival és 1Gb rammal büszkélkedik de mégis úgy érzem h néha belassul..Olvasgattam több táblagépről is, és ezzel a 2 magos procival elvileg semmi gondnak nem kéne lennie de mégis néha lassulást észlelek!


Ez az első androidos készülék amit használok éppen ezért is nem nagyon értek hozzá h mit hol és hogyan lehetne a teljesítményt optimálisra beállítani, légyszives segítsetek hogyan is tudnám belőle kihozni a maxot?



2013. jan. 16. 11:45
 1/3 Osynho ***** válasza:
Romot kellene cserélni. Androidnál a szoftver nagyon sokat számít.
2013. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az mit is jelent bővebben? am 4.0 valahanyas android van rajta nemtom pontosan :)
2013. jan. 16. 11:52
 3/3 Osynho ***** válasza:

Vannak ún főzött romok, amiket nem a gyártó csinál, de általában sok hibát javítanak, illetve gördülékenyebb velük a működés. Ilyen a cyanogen mod, aokp, st stb. Nem tudom, hogy a tiedhez létezik-e ilyen. ÉRdemes ezeket kipróbálni, pár perce művelet feldobni, de azért járd körbe a dolgot, keresgélj a neten. Ha megvan a gyári szoftver, vissza tudod tenni ,így a garancia is megmarad.

Ajánlom a prohardver fórumát.

2013. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!