Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 slim-hez pc egeret...

Xbox 360 slim-hez pc egeret kötni?

Figyelt kérdés
tudom hogy hülye kérdés de valami oknál fogna nem lehet megoldani. azért kérdezem mert lett xboxom most karácsonyra és egyszerűen nem bírok az fps játékokkal játszani mert mellé célzok mivel még nem játszottam xbox kontrollerrel előtte. nem kell a fikázás hogy akkor miért vettem xboxot meg játsszak pc-n pont azért lett mert nincs gamer pc így nem tudnék játszani mindenféle játékkal és olcsóbban megúsztam mint a 200 ezer forintos gamer pc. tehát 1. hogyan lehetne ez gyakorolnom jobban? mert tudom hogy a sok gyakorlás tesz mesterré de akkor se megy.. 2. meglehetne-e oldani hogy egérrel játsszak xboxon ? előtte amúgy gépen se játszottam fps játékkal nagyon de most megtetszett azért tettem fel a kérdést. köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 14. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj, nem nehéz megszokni.
2013. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj! Én sem tudtam! De hamar beleszokik az ember! Én most már jobban is szeretek úgy játszani mint egérrel meg billentyűzettel!
2013. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát remélem igazatok lesz és akkor neki állok gyakorolni :D mert most megtetszet az fps játék és egérrel jobban ment xD de akkor tényleg gyakorlok mert mivel nincs csak egy laptopom így nem tudok rajta olyan jó játékokat futtatni mint az xboxon úgy hogy muszáj leszek hozzá szokni.
2013. jan. 16. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Menni fog az! Senki sem úgy születik, hogy tudna! :)
2013. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!