Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » WII. Wiit szeretnék venni és...

WII. Wiit szeretnék venni és az a kérdésem hogy a chippelt wii-nek van-e valamilyen hátránya a nyem chippelthez képest?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert ha jól tudom pl kiütött xbox-szal nem lehet online játszani, xbox live acc nem él.

2013. jan. 13. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
állítólag megy az online játék is, több video is van youtube-on is ahol online játszanak softmoddolt wii-vel
2013. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
más? saját tapasztalat valakinek?
2013. jan. 14. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

A régieket chippelik,az újabbakat softomdólják. Az utóbbi a kényelmesebb,és a jobb!

Hátránya: a garancia a chippnél elveszik, a módosítás után nem feltétlenül.

Netezni értelemszerűen nem lehet(szerintem,ebben nincs tapasztalatom),mert akkor bannolnak. De ez nem biztos...

Aki csinálja bármikor elronthatja,és akkor the end!


Előny: Bármilyen játékkal tudsz játszani .

2013. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és softmodolt-tal lehet multizni?
2013. jan. 14. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
én mario kart-al tudok multizni és softmodolva van a gép. net is megy, nemrég frissítettem a nes emulatort is.
2013. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
királyság
2013. jan. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!