Érdemes még PS3-t venni?

Figyelt kérdés
Mert ugye nincs houuá HD TV-m, illetve lassan már 7 éves. Szerintem hamarosan kijön a PS4 és akkor már nem tudom mi lesz... A legésszerűbb megoldás az lenne ha beszereznék egy PS Vitát mert tavalyi készülék illetve HD felbontást ad a játék.

2013. jan. 12. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nem, majd ha kijött a ps4, hiszen akkor valszeg lemegy majd az ára. Konzolnál amúgy pont nem grafikára kéne ráizgulni, hanem annak alapján választani, hogy milyen játékokkal akarsz játszani.
2013. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Miért ne lenne érdemes? Nem is biztos, hogy idén kijönnek a next gen. konzolok, és ha kijönnek akkor is mi lesz? Semmi. Az új konzolok ára min 100k lesz. 2016-ig kb. még támogatottak lesznek a mostani konzolok plusz több mint 1000 játék van psre.
2013. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Érdemes persze, és ne aggódj, HD TV nélkül is nagyon élvezhető rajta bármely játék.

PS Vitát nem javaslom a viszonylag magas ár és kevés játék illetve kevés bejelentett készülő játék miatt.

2013. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 la99 válasza:
75%
Érdemes! Ps4 szerintem max 2 év múlva lesz vagy még sokkal később mert elég megnézni hogy milyen fejlettek a játékok mennyire gyönyörű grafikával rendelkeznek ezért szerintem csak később fogják ezeket a tökéletesre fejleszteni
2013. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem érdemes.2007-ben se kellett volna vennem,most meg főleg nem vennék,a régebbi konzoloknak sokkal jobb játékfelhozataluk volt,az új generációs konzolok csak a multiplayer miatt maradtak fent,bár ahogy elnézem a mai retardált játékosokat,még anélkül is játszanának azon a szar konzolon (Nem vagyok Xbox fanboy,sosem volt Xbox-om,egyszerűen ez a véleményem róla)
2013. jan. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy jött az Xboxhoz? Szerintem te sem tudod miről beszélsz.
2013. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Ps3 sajnos undorító nem HD TV-n,és ezt sajnos tapasztalatból mondom. PS2-es grafika szintű. Vegyél hozzá olcsón egy HDMI/DVI képes monitort meg egy olcsó hangszórót és máris jó. Én ezt csináltam.
2013. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kiakadás....a kisegítőben azért ne pròbálkozz ezzel a dumával,mert esetleg szájoncsapkodnak és akkor olyan fanboy leszel,akinek a nyelve a kontroller amivel a fogait irányítja...f@szt idegeskedsz annyira,hogy még anyázol is? Vagy 14 éves vagy? Esetleg koxolsz?
2013. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és az előzőt nem én írtam. Csak a % egyezik.
2013. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
na köszönöm a válaszokat, szerintem beszerválok egyet
2013. jan. 19. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!