Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régi erősítőm, hogy...

Van egy régi erősítőm, hogy lehet életet lehelni belé?

Figyelt kérdés
Eddig elég jól működött. Néha magától "kikapcsolt": maga az erősítő világított, de elég hirtelen elhalkult és nem szólt, bármit kötöttem rá. Aztán egyszer csak már egyáltalán nem szólalt meg. Mit kell kicserélni benne ilyenkor? Mindenképp meg akarom tartani és működtetni!
2013. jan. 12. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És értesz is a szereléshez? Mert ha nem akkor miért itt kérdezed, ahelyett hogy elvinnéd szerelőhöz?
2013. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom értek-e hozzá, de nem hiszem hogy túl nagy fába vágnám a fejszémet, 1-2 alkatrészt kicserélni nem nagy dolog, ha tudja az ember hogy mit kell és mire.

Különben meg, nem akarok egy tíz kilós cuccot le- majd felcipelni 4 emeleten, össze-vissza ütődni hagyni az úton, majd elvinni egy emberhez akivel még ha meg is lehet beszélni hogy mit akarok (az esetek kb. 10%-a, és külön tisztelet nekik!), akkor is több ezer forintot nála hagyok. Aztán ismételhetem meg az egészet: út, lépcső stb.

Lehet, hogy van az én városomban is jó szerelő, de több órás magánnyomozás, cipekedés és pénzköltés helyett arra gondoltam házilag is megpróbálom megoldani, veszteni nem veszthetek vele.

2013. jan. 12. 11:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

K.: ha valamit esetleg elkefélsz, akkor a "még javíthatóból" "totál kárt" csináltál. Az emberek nem igazán úgy születnek, hogy szobahőmérsékleten értenek az erősítőjavításhoz.

"Mindenképp meg akarom tartani és működtetni!" << vidd szerelőhöz. Ha "mindenképpen" akkor köss rá biztosítást, fogadj két szekrényt, akik leviszik neked a 10 kilót, vagy akármi.

2013. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak veszthetsz vele. Ismered a mondást: aki aminek nem ura, hóhéra.

Így keletkeznek az ilyen "én csak egyszer nyúltam mellé, és csak egy egész kicsikét szikrázott, de ugye attól még nem lett nagy baja" típusú hibaleírások.

2013. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vidd el szerelőhöz , alapos tudás szükséges ahhoz hogy meg tudjad javítani
2013. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, és szerintetek mennyibe fog nekem ez kerülni? Azért is kérdezem, hogy nehogy egész véletlenül mégis olyan szerelőhöz menjek aki le akar húzni egy kis pénzzel, mert ugye ti sem hallottatok még ilyenről :D
2013. jan. 12. 17:21
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem az ismerőseid között kell legyen olyan ember aki ért hozzá, bízd meg őt vele !
2013. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, de gondolkozok.
2013. jan. 13. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:
2000 Ft-tól a csillagos égig változhat a javítási ár, tekintve, hogy sem a készülékedet nem ismerjük, sem a hibát. Ki tudja, hogy nem-e kell újra beüzemelni egy üveggyárat azért, hogy a te erősítődbe elektron csövet fújjanak?
2013. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D annyira nem régi de kössz
2013. jan. 14. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!