Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok a lentiek alapján?

Figyelt kérdés

Nagy memóriájú, 7 megapixeles vagy annál nagyobb felbontású, lehetőleg Sony gépet szeretnék.

Sokat utazom, még többet fotózom, ezért a legfontosabb a nagy memória.

A Sony gépek tetszenek, illetve az ismerőseimnek is van ilyen márkájú, ők teljes mértékben meg vannak vele elégedve.

Ezt néztem ki az oldalon :

[link]

Sony márkában várnám a ti javaslataitokat esetleges jobb gépeket illetően, illetve a véleményeiteket is.

Előre is köszönöm mindenkinek.


2009. aug. 28. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

En nemreg vettem magamnak gepet, nikon coolpix 19 8 megapixeles, ajadek 2 gb-os memoriakartyaval, aksival, toltovel egyutt + tartoval vettem....

nagyon megvagyok vele elegedve! szerintem ha fenykepezogep, akkor NIKON :)

bocsi a sony-val kapcs nem tudok nyilatkozni

2009. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*** amit en ajanltam az nem erintokepernyos, bocsi:)
2009. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Hasznos volt :)
2009. aug. 28. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedben lehetőleg a klasszikus fényképezőgép márkák közül választanék: canon, nikon,kodak, olympus stb. A sony maradjon csak a tv-nél, dvd lejátszónál, hifinél.
2009. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm neked is!
2009. aug. 28. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!