Xbox 360 slim (? )

Figyelt kérdés

Néha, kb 3-4hetente lefagy az xbox 250gb slim - em ,a játékokat mindig hdd ről futtatom , a gépnek van elég hely , semmi nem akadályozza a ventillátort , körülötte egy csomó hely.


Az a kérdésem ,hogy ez most normális , nem kell aggódnom?

(mindig csak játék közben fordult elő a fagyás , egyszer a youtube app -ban)



2013. jan. 8. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig a slimeket sokan dicsérik hogy azok már jók. Szerintem beszélj egy közeli szervizben egy szakértővel hátha ő többet tud mondani. Itt az a baj még ha válaszolna is egy hozzáértő, nem lát bele a gépedbe sajnos. Az is lehet hogy a hűtéssel van valami gáz, a pasztázás miatt van valami gyári hiba még ez is elképzelhető, mert előfordulhat, vagy esetleg elmozdult benne valami. Jótálásod még van rá?
2013. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Beszéltem a Microsoft ügyfélszolgálatával , azt mondta ,hogy nincs gond , ez megesik , de segít abban ,hogy ez többé ne forduljon elő. Igazából végigfutottunk mindenen.

Ha valakinek még lenne ilyen problémája:


Használjuk a gépet Függőlegesen ne vízszintesen (sok helyen írják h vízszintesen jobb , de szerintem ha minden képen és a csomagon is függőlegesen van akkor csak jobb úgy, és ha a hozzáértő is ezt mondja)


A Cache - t töröljük néha.


Nézzük át ,hogy nincsen e corrupted file a HDD-n.


Ha még mindig fennáll a hiba akkor meglehet próbálkozni a frissítés letörlésével , majd újratelepítésével.

2013. jan. 8. 22:28
 3/3 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszod , ment a zöld kéz :)
2013. jan. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!