Nexus 7 tulajdonosok?

Figyelt kérdés

Nexus 7 tulajdonosoktól szeretném kérdezni, hogy van- e olyan program/játék ami meg tudja akasztani a gépet?


Illetve egy másik kérdés, hogy a Nexus 10 mikor jelenik meg és mennyiért?



2013. jan. 7. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze!

Neve: Android

_

Nexus 7 tulaj

2013. jan. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is most ilyet szeretnék venni... Egyenlőre a részletfizut nézem, hol lenne ideális. De úgy tűnik mindenképp marad az extreme digital.


Teszteket elnézegettem, nagyon megakasztani nem tudja semmi, EGYENLŐRE. Az a 4 mag, azért 4 mag. :D

2013. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Személyes tapasztalatból mondom, hogy akad mint a sz@r. Nem mondom, hogy nem jó tablet de olyanokat ad ki, hogy a launcher érted, a LAUNCHER leállt, pedig sima téma meg egyéb nélkül használom. Azt a 250 dollárt megérte többért nem. Azt viszont hozzáteszem, hogy a programokat akadás mentesen futtatja, a menü meg a homescreen is vagy nagyon akad vagy nagyon smooth ugye a project butternek köszönhetően. Kb. úgy szokott lenni, hogy belépéskor akad, kicsivel utána már jó.
2013. jan. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!