Milyen ez a mikrofon?

Figyelt kérdés

-Condenser

-Polar pattern cardioid

-Gold-plated balanced XLR connector

-Open circuit sensitivity: (@ 1 kHz) ‑ 38 dBV (0 dBV = 1 V/Pa)

-Frequency response: 20 Hz to 20 kHz

[link]


-Level attenuation: ‑10 dB, switchable

-Low-cut filter 6 dB/oct. @ 120 Hz (switchable)

-Max. SPL: (≤ 1 % THD @ 1 kHz) 136 dB

-Nominal impedance: 75 Ω

-Load impedance: >1 kΩ

-Supply voltage: +48 V

-Supply current: 3 mA



2013. jan. 7. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit milyen? A Behringer nem gyárt szärt,nyugodtan megveheted.
2013. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne tévesszen meg a név. A Behringer egy németes hangzású nevet választó távolkeleti gyártó. Olcsó cuccokat gyárt, de a minőség és az ár arányban áll egymással.

Én nem vennék olyan mikrofont, amihez nincs egy normális adatlap frekvenciamenettel, iránykarakterisztikával.

2013. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit hogy már mindent távolkeleten gyártanak.Nekem egy keverőpultom van berhinger ,az is made in china ,de olyan patentul össze van rakva és hibátlanul működik.Egyáltalán nincs kínai benyomása.A másik hogy olcsó.Most 12e ft os mikrofonokról beszélünk.Ennyi pénzért szerintem kiválló ez a márka.
2013. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy eldobható vacak.

Persze játszogatni jó, de minőségi felvételek készítésére ezek az árkategóriájú mikrofonok és keverők nem valók.

El kell dönteni mi a cél. Nincs olyan hogy ennyi pénzért kiváló. Ha igényes felvételt akarok készíteni, akkor igényes mikrofont fogok venni. Valamiért a Forma1-ben sem Daewooo Ticok és Tata Nanok indulnak. Persze a célnak megfelelnek, a verseny távját egy tankolással végig lehet menni velük is, de nem oda valók. Ugyanez áll a mikrofonokra is.

2013. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!