Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3-hoz mi lenne a fontosabb...

Ps3-hoz mi lenne a fontosabb új tv vásárlása esetén, hogy full hd kijelzője legyen vagy hogy több legyen 50hznél? Ha a kettő együtt nem megoldható anyagiak miatt melyik lenne a fontosabb szempont?

Figyelt kérdés

Orion 32" 50 hz hd-ready: 65.000

O.K. tv 32" 50 hz full hd: 80.000

Spórolnom kéne és tényleg csak kifejezetten ps3 megjelenítőként lenne használva az új tv.



2013. jan. 7. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

bármelyik megfelelő, mivel nagyon kevés konzolos játék van ami full hd felbontású.

Itt van egy lista arról hogy milyen felbontásban futnak a játékok a konzolokon :

[link]

2013. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

az 50hz-es tv is elég ps3hoz?nem fog darabos lenni 50 hz-en a mozgás?

tulajdonképp ha hdreadyt veszek, az nem azt jelenti, hogy nem fogok tudni közelről játszani? ezt mondta az eladó nekem a media marktban.

2013. jan. 7. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:
A fullHD természetesen szebb képet ad közelről, de mivel 82cm a képátló, az ajánlott nézési távolság ennek a kétszerese lesz. A hz a gyors mozgásoknál számíthat, játszani nem feltétlen lesz jó választás.
2013. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól veszem ki a szavaidból te is a minimum 100hz-et javaslod, ami nagy ugrás árban :(
2013. jan. 7. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten játékra igen. Tv nézés közben nehezen kivehető cssk az 50 hz, de a játék nagyon kihozza, a gyors mozgások elmosódnak, pl egy 3rd person shooter játéknél, egy fps-nél.
2013. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem boxom van és 400 hz-s tv-m, de még így is látom Fifában a labda "árnyékát" (amikor mozog és húzza maga után homályosabban a labdát xdd), mivel a Box csak 60 hz-re képes. PSnél nem tudom mennyi a max.
2013. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na igen, az sem mind1, mennyit tud a készülék max, mert ha a ps3 csak 50hz-t tud, lehet a tv 40000hz is, akkor is 50et fog kapni.
2013. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung UE32EH5000 TV-m van, ami full HD, és 50hz, viszont én nemnagyon veszek észre ilyesmi problémát... Teljesen jó a kép.:D (kb 85e a TV)
2013. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak eljárások, amivel próbálják csökkenteni a hatást, ilyen pl egy fekete képkocka közbeiktatása, 50 hz felkonvertálása, lsd Bravia II Engine és sorolhatnánk, de az LCD kijelző sosem fog csíkozásmentes képet adni, mivel folyadékról van szó. Játéknál nagyon kijön sajnos, filmnél nem.
2013. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!