Megkarcoltam a laptopom képernyőjét véletlenül. Lehet vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Elég vékony és az alján van, de elég hosszú is lett. Nem annyira zavar,csak kb. fehér háttérrel látszik.

2013. jan. 7. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet cserélni. 6 ezer Ft-tól néhány 10 ezer Ft-ig terjed az ára a kijelzőknek típustól függően.
2013. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6ezer ?ugye csak viccelsz, minimum 30ezer a csere !
2013. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2: azt írtam, hogy a kijelző kerül 6 ezerbe. Én ennyiért rendeltem magamnak az E-bay-ről, és kicseréltem.

Mivel nem tudunk arról, hogy a kérdezőnek van-e ismerőse, aki foglalkozik ezzel, nem tudhatjuk, hogy mekkora jutalékért rendeli meg neki és mennyiért szereli be. Ezért a kijelző árát írtam hozzávetőlegesen.

2013. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ismerősöm van,tőle vettem a laptopot is. Muszáj kicserélni? Nem lehet javíttatni??
2013. jan. 7. 10:56
 5/9 Gugu Gabor ***** válasza:
Sajnos a kijelzőt nem igen lehet javítani. A szervizekben is alkatrész cserét fognak javasolni szerintem.
2013. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon felszíni karc, akkor lehetne talán polírozni, de kijelzőt nem szoktak, túl rizikós. Csere lesz, ha nagyon zavar, az ára széles skálán mozog típustól függően.
2013. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rizikós de ha úgyis az lesz a vége, hogy csere lesz akkor meglehet próbálni.
2013. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hp probook, gondolom jó ára lesz.
2013. jan. 7. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
40-90 $
2013. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!