Doboz alapján, hogy lehet megülönböztetni az iPad 4et a 3astól?

Figyelt kérdés
Tehát ha veszek valakitől egy originált iPad 4et mit nézzek meg a dobozon,hogy nehogy 3as legyen?

2013. jan. 6. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél ekkora balek, hogy meg sm nézed,hogy mit adnak a kezedbe! Egy falapot is vehetsz 100+k-ért.. Az iPad alján egy kis lyukat kell találnod, ha 4-est veszel, és egy hosszút, ha 3-ast. [link]
2013. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

te elolvastad a kérdést????

originált doboz, magát a gépet nem látom csak a fóliázott dobozt és nem is akarom ott kibontani. Épp ezt kérdem ,hogy megnézem és mit nézzek a dobozon????

Nem tudom ,hogy jön a lightning kábel amit linkelketsz, ha már válaszolsz ne balek válaszokat adj.

2013. jan. 6. 21:48
 3/18 anonim ***** válasza:

A dobznak az alját megnézed, hogy mi van ráírva.


Ez a 3as:

[link]

2013. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Te tudod.. Évfolyamtársamnak egy papírral kibélelt iPhone dobozt adtak 145 000 Ft-ért, nem akarom, hogy így járj. Például erre gondoltam: [link]

De ahogy érzed, ha nem bontod, akkor nem. (De ha kereskedőnél veszed és nem magánszemélytől, akkor tekintsd tárgytalannak a válaszom.) A lightning csatit azért linkeltem, hogy tudd, hogy mit keress az alján, de azt nem mondtad, hogy nem bontod ki ott a helyszínen. De szerintem a garancialevélért, és egyéb dolgok miatt úgyis kibontják. A másik válaszoló belinkelt egy hasznos listát, ellenőrizd le a sorozatszámot.

2013. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egy telefonosnál néztem ki 122ért van raktáron a wifis alapmodell.Nem akartam kibontani ott de lehet kifogom.
2013. jan. 7. 22:32
 6/18 anonim ***** válasza:
[link] ide írd be a doboz aljárol a szériaszámot. ez a tuti megoldás.
2013. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
122-ért érdekesen olcsó. Aligha lesz az 4-es. Vagy ki tudja milyen forrásból származik. Még a Styleboltban is drágább, pedig ők a legolcsóbbak.
2013. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen csodálkoztam,hogy ilyen olcsó, hardverapron láttam egy emberkét aki 126ért árulta, ő elég sok piros pontot kapott ott.

122ért egy telefonos boltba láttam : partnero gsm a neve, fel is tettem egy kérdést ezzel kapcsolatban.

2013. jan. 8. 19:48
 9/18 A kérdező kommentje:
de ez a stylebolt persze,hogy drágább ugyanúgy mint az istyle xms starking is, apr boltokba mindig drágább mint ezek
2013. jan. 8. 19:56
 10/18 anonim ***** válasza:
Csakhogy a stylebolt nem apr. És pont fordítva van máshol mindig inkább drágább, mivel annyira kicsi az árrés.
2013. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!