Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rc helikopter miértnem emelked...

Rc helikopter miértnem emelkedik fel? (4 csatornás)

Figyelt kérdés
Nemrég vettük, amikor legelőszőr kipróbáltam akkor még emelkedett. másodszorra már nem. Irták a papirra hogy ilyenkor felkell tölteni fullra, de hát felvan..
2013. jan. 6. 12:23
 1/4 alcapone386 ***** válasza:
Vagy nincs felhajtó erő, rotor elállítodott (zuhanás volt?) illetve az akku nem ad le elég teljesítményt. Tuti lipo akksi van benne, úgyhogy nyugodtan rárakhatod a töltőre.
2013. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát 2 szer volt hogy nekimentem a takarónak:D de meddig töltsem hogy teljesen fent legyen? ( én 20 perci szoktam)
2013. jan. 6. 12:38
 3/4 A kérdező kommentje:
ésha elállitódott akkor hol csavarozzam meg?:D
2013. jan. 6. 12:39
 4/4 alcapone386 ***** válasza:
tipusa? elvileg van a töltőn egy led ami jelzi hogy feltöltött e. Egy ilyen helo repülési ideje kb 5-8 perc használattól függ. Töltése 15-20 perc de ez függ ugyebár a töltő áramtól. Meg persze fontos az akksi kapacitása is. Be tudod linkelni a helit?
2013. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!