Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eltűnt az SD kártya még a...

Eltűnt az SD kártya még a MiniTool Partition Wizard Home Edition láthatáráról, most mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kérdésem egyszerű, válasz rá nem annyira.


Csupán az lenne a problémám, hogy próbáltam megoldani, hogy SD kártyára tepelítse a programokat a Tabletemen, igen, minden lépést követtem, szóról szóra, csak éppen azt nem írták, hogy a particionáló program láthatáráról is eltűnhet az SD kártya particionálása, meg volt a 2 részes parti, visszatettem a kártyán ezelőtt levő filmeket a FAT partira, a másik EXT2 szabályosan láthatatlan volt a gépnek, csak ezután jöttek a bajok, mivel hogy, amikor újraindítottam a tabletet, az sd kártya mintha felszívódott volna, nem tudom kezelni tabletből, nem tudok hozzáférni PC-ről semmilyen particionáló programmal sem, na itt a gond, hogyan élesszem a kicsikét újra, hogy lássam ismét, tudjam formázni stb...


Válaszokat előre köszönöm.

Tech. infók: Android 4.0.4

Proci: ArmV7

Ram: 1GB



2013. jan. 3. 02:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár androidot nem ismerem, nekem Nokia N900-on terminálban ezzel sikerült visszaállitani

umount /dev/mmcblk1p1

sfdisk -uM /dev/mmcblk1 << EOF

,<SIZE>,C

,,L

,,

,,

EOF


->A /dev/mmcblk a particiónak a helye.

A <SIZE> helyére pedig meg kell adni a memóriakártya méretét kilóbájtban

2013. jan. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!