Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok digitális adásoka...

Hogyan tudok digitális adásokat fogni? Mit kell ehhez a TV-hez vennem?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung LE32E420 típusú TV-m, itt található róla részletes leírás: [link]


A szolgáltatómnál (Juropnet) analóg kábeltévére vagyunk szerződve és a csomagunk 55 csatornát tartalmaz, amit digitálisan is lehet fogni, vagyis mégsem. Mindegyikre kódoltat ír a TV, kivéve az m1, m2, RTL Klub, tv2, DunaTV asszem, ezek jönnek simán, de a többi mind kódolt.

Olvasgattam, hogy egy kártya kell a TV-be, de nincs semmilyen kártyabemenet a TV-n. Ez esetben mi kell hozzá?

Köszi a választ előre is!


2013. jan. 2. 20:59
 1/7 anonim válasza:

a kártya nem a tv-be kell! a szolgáltatótól kell vásárolnod

egy mühold vevö szettet,annak az a szerepe hogy rá van álitva a mühold adására,s mivel a legtöbb csatorna már müholdról van sugározva, csak ezzel tudod használhatóvá tenni,szóval szolgáltatónál kérd hogy szereljenek be neked otthon ilyet,ehhez kell a koaksz kábel,fhatos csatlakozok,,amivel öösszekötöd központi kábel rendszert a mühold vevövel,a vevöt meg a tévével,a müholdvevöhöz jár egy kártya ha egy tévét akarsz használni vele,ha kettöt akkor két kártyás kell,ha saját parabola tányéros antennád van akkor csak a csatornák frekvencia kódját kell megszerezned és magadnak odahaza be tudod állitani,ennyi kell hozzá!

2013. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyes hülyeségeket irkod. A te tvédben már benne van a digitális tv tuner. Csak egy kártya kell a szolgáltatódtól és előfizetni a digitális vételre.
2013. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valahogy én is így értelmeztem, aminek utánanéztem, mint ahogy a második válaszoló írta.

Viszont a kártyát hova, mibe dugjam bele?

2013. jan. 2. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Az oldalán van egy nyilás. Oda. :)
2013. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Óóójjjee! Megvan, köszi!

Égen-földön kerestem a nyílást, de nem lett meg mostanáig! Na így már világos minden, köszönöm mindenkinek, mennek a pozitív jelzések! :)

2013. jan. 2. 21:42
 7/7 Töreki. JA válasza:
T-HomebIP TV szolgáltatásom van. Egy tv-hez alkalmazok set top dobozt, a többin az analóg szolgáltatást néztük, mert baromira idegesít, ha kismillió távirányító kell. (Tv, set top, média lejátszó) Meglepetés ért,most vettem egy kicsi Samsung tv-t a konyhába. Nem ez a meglepi, hanem az, hogy minden kütyü nélkül behozta a kábelen közvetített digitális adásokat. Azt tudtam ki, hogy DTV-C tuner van benne, és nem DTV-T. Szóval ez minden kütyü, kártya nélkül látom a csomagomnak megfelelő adásokat, illetve kiírja, hogy kódolt, ha nem tartalmazza az előfizetésem. Ismer-e valaki olyan kütyüt, amivel a többi tv-met isnalkalmassá tudnám tenni a kábeles digitális adók vételére? A régebbi tv-imben van DTV-T (tehát földfelszíni sugárzás vételérebalkalmas), viszont kábelen sugárzottat szeretnék nézni.
2013. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!