Milyen márka a Sencor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kinéztem most egy Sencor SLT 32F16M4 jelű lcd tv-t, nagyon jó áron. Csak nem ismerem ezt a márkát, hogy mennyire megbízható. Valakinek valamilyen tapasztalata?

Előre is köszönöm!


2009. aug. 26. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jaja, még mindig teljesen jó :)

Egy bajom van vele, hogy már LED-esre vágyom, kicsit nagyobbra és szebb képűre, digitálisra :)

2013. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Értem :) Mert én is néztem Sencor márkájú tv-t és nem tudtam ,hogy mennyire jó ezek szerint. :D
2013. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 sasa69 válasza:
Üdv ! A Sencor japán , cseheknél összeszerelő üzemük van , mint pl. nálunk az Audinak :)
2016. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 HappyFlow válasza:

Hali, itt van egy szép leírás a cégről.

[link]

2016. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 yoyoka20 válasza:
1969 JAPÁN MÁRKA,ÉN MINDIG MEG VOLTAM ELÉGEDVE,AMEDDIG SZÜKSÉGEM VOLT RÁ ADDIG MENT !
2016. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gondolom még mindig jó a tv xD
2016. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Gebrie ***** válasza:
Szinte biztos, hogy egy összeszerelő cég egyik márka neve több készüléküket is láttam már más viszonylag hasonlóan alig ismert név alatt. Persze ettől még jó lehet hisz az ilyenek általában a nagyobb márkák alkatrészeit veszik nagytetelben így tudnak olcsóbbak lenni a nagyoknal.
2018. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Japán márka! Nagyon jó és megbízható! Nekem rengeteg Sencor termékem van és mind tökéletes, szívesen merem ajánlani minden termékét bárkinek!
2020. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 orbinyek válasza:
A SENCOR jaőánból indult 1969-ben. Valószínű hogy régen jó márka volt. Nekem úgy tűnik, hogy most már nem a minőség dominál. Az alkatrész ellátása (support) egyszerűne kritikán aluli, gyakorlatilag nulla. Ez különbözteti meg a japánoktól. Én szerintem ezt a nevet már rég eladták. Ugyanúgy ahogy a blaupunkt, grundig, orion, hitachi, toshiba és még sorolhatnám... Ha napjainkban veszel egy ilyen cuccot, gyakorlatilag bármelyik gyárban készülhetett, ráragasztottak egy nevet oszt jónapot... Én mindenkit óva intek a sencor márkától. Alkatrész beszerzéssel foglalkozom, tudom hogy ezekhez semmit sem lehet kapni, csak ha szerencséd van és a kiegészítő vagy alkatrész pont megegyezik egy másik márka alkatrészével... Dobd el, és vegyél egy másikat elven működik, ha már vettél valamit tőlük, utána nem fognak veled foglalkozni.
máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!