Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-mon futnak a PS2-s játékok?

PS3-mon futnak a PS2-s játékok?

Figyelt kérdés

A neten láttam és sajnos én is tapasztaltam, hogy csak a 60GB-os PS3-mon futnak,de mit lehet kezdeni egy:


PS3 SuperSlim 500GB-os konzollal? Valami hardveres beavatkozás nélkül meglehet oldani a dolgot?

Nincsen-e valamilyen program ami elindítja azokat?


Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. jan. 1. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos alapból a PS3-on, ha megnézed a model információkat, akkor látnod kell ott egy CECHA, CECHB, CECHC, vagy CECHE, amely esetkben néhány PS2 játékot képes elindítani a gép, ennek hiányában még azt se. Sajnos a slim nem támogatja a ps2 játékokat, ami elég érthetelen, tekintve, hogy igény az lenne rá.
2013. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy azt "bírom", hogy felismeri azt,hogy ez egy PS2-s játék,de nem indítja el xD! Legalább fel se ismerné ha már nem fut rajta!
2013. jan. 1. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudsz letölteni a PSN Store-ból PS1/PS2-es játékokat.
2013. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nézz szét a storen valahol hallotam hogy van progi amit ha leszedsz menni fognak


EZ nem 100% sőt elég kétes...

2013. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahha! Köszi mindenkinek :)
2013. jan. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!