Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SONY VAIO VGN-NW11S Notebook...

SONY VAIO VGN-NW11S Notebook szerintetek jó?

Figyelt kérdés

üdv. Épp vásárolni szeretnék egy jó laptopot,és ő került a szemem ügyébe. Nos amint utána néztem egy 3 éves gépről van szó,2009-ben gyártották,ha jól értelmeztem.


adatai:


3 GB DDR2 ram, 120GB merevlemez, ATI Mobility Radeon HD 4500 (512MB) videokártya.


Filmezésre,de játékokra is használnám,az lenne a kérdésem,jó ez a gép? Megfelel játékok futtatására? Gondolom a mai játékokat nem nagyon szeretné,de pl egy GTA San Andreas meg ilyen középkategóriás játékok elfutnak rajta? Asszem egy 2 magos 2.1-es proci van még benne.


60 ezer forintért adják,ugy látom 3 éve 300 ezer körül mozgott az ára.


Köszönöm előre is a segítséget!


Esetleg ha nem valami jó gép akkor ilyen 60-70 ezer körül tudnátok nekem jó laptop típusokat mondani? Használtan persze.



2012. dec. 31. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen jó gép,nekem is van 4 éves laptopom(nekem acer van).

Hallotam hogy sony vaio laptopok nagyon jók,nem tudom én használtan nem vennék,de ez az én véleményem.

60.000 Ft ,és 300.000 volt 3 éve,szerintem van benne valami bibi a dologban,ha jó állapotban lenne 120.000 ért is ellehetne akár adni vagy még többért.

Ha esetleg jó szerintem játékot ne erőltesd rajta (nekem counter strike 1.6 ,1,5 év alatt eléggé szétvágta aksit meg nagyon hamar forrósodik),max hűtővel (nekem is az van hozzá)de én már csak netezésre használom..

Bocs hogy javaslom,de 70.000 Ft körül már tudsz venni egy Google Nexus 7 tabot [link]

ez egy 4 magos procival rendelkező(erősebb mint vaio laptopok) elég erős táblagép,szerintem jobban megéri mint egy használt,olcsó laptop.

És ezen kedvedre nézehtnéd filmet akárhol,játszhatnál anroidos játékokon,e-bookot is olvashatná,böngészhetnél,stb,stb...

Vagy akár egy Prestigio pro 8.0 pro duo is lehet elég lenne számodra:

[link]

2 magos ez is elég erős,ezen is remekül nézhetnél filmeket,játszhatnál androidos játékokkal,e-book olvasás,böngészés,akármi...

és ez csak 40.000 Ft körül van én is ilyet rendeltem a napokban...

2012. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget,átgondolom a dolgot! :)
2012. dec. 31. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
szívesen,remélem segítettem :)
2012. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen nagyon jó :)
2012. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!