Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videóklippek telefonon, TV-n?

Videóklippek telefonon, TV-n?

Figyelt kérdés
Van okostelefonom, smart TV-m. Videoklippeket szeretnék rajtuk nézni. Feliratkoztam YouTube-on tetszőleges előadó Vevo csatornájára (pl.: KatyPerryVEVO), de a videoklippeket az előbbi eszközeimen nem játszák le. Mit csinálok rosszul?

2012. dec. 31. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Online vagy offline akarod nézni a videót?
2013. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy, én online próbáltam.
2013. jan. 1. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Offline csak le kell töltened egy letöltőprogit,majd pendrive-ról a TV-n lejátszani! Telora meg át kell konvertálni! De online működnie kéne!
2013. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt talán elfelejtettem írni, hogy minden más videó működik a YouTube-on, csak a klippek nem. A pontos hibaüzenet felugró ablakban jelenik meg, és az áll rajta: "a film nem tölthető be"
2013. jan. 1. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

És PC-n indula a videó? Mert lehet, hogy esetleg:


-Magyarországon nem engedélyezett a lejátszás

-Vagy csak PC-n lehet megnézni!


Ezért jobb inkább letölteni!

2013. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:
Valószínűleg nincs engedélyezve mobil eszközön a videó lejátszása.
2013. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
PC-n működik. Valószínűleg nem engedélyezték akkor a mobileszközökön történő lejátszást. De mivel ezeket nem én töltöttem fel, gondolom nem tudok vele mit csinálni. A letöltögetés nem rossz ötlet, csak így a böngészés és felfedezés élménye ki lett dobva az ablakon.
2013. jan. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!