Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen a (z) NFS Most Wanted...

Milyen a (z) NFS Most Wanted 2012?

Figyelt kérdés

meg akarom venni de nagyon sok rosszat hallottam róla

a demóval már játszottam,az alapján szerintem nem rossz

(CSAK AZOK ÍRJANAK AKIKNEK MEGVAN)

A rendes válaszokért jár a zöld kéz



2012. dec. 30. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ps3-ra van meg. Szerintem egész jó,főleg a Run-hoz képest :)
2012. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy borzalom. Az irányítás pocsék. Értem én hogy nem egy szimulátor, de a far cry 3 -ban (ami egy FPS!) jobb az irányítás. A grafikáról annyit hogy van. Nem szép, de nem is olyan ronda. Bár azért elég frusztráló, ha kimegyek egy alagútból, a nap úgy a "szemembe" világít, hogy semmit nem látok. Az pedig szerintem rohadt szar, hogy már akár a játék elején meglehet a legjobb autó. Akkor mégis miért játsszak? Mi értelme van? Szerintem ne vedd meg. Ha esetleg xboxod van, vedd a forza horizont. Fényévekkel jobb.
2012. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gépen játszottam vele, ritka szar játék, nem érdemes pénzt rá költeni.
2012. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem megvan gépen és szerintem nem rossz: most jó hogy az elején meglehet a legjobb autó de egy idő után megunod az adott autót és újat keresel. És szerintem sokkal izgalmasabb a rendőrös üldözés mint kitalálni hogy milyen tetkó legyen az autómon! :D Amúgy van benne annyi tuning hogy lehet jobb nitró vagy spoiler.- Szerintem jó de ha géped van akkor töltsd le torrentről ha xboxod akkor arra vagy gépcsomag mellé (a gameshopból) érdemes megvenni vagy inkább forza 4-et vagy a horizont! :) Ha a válaszomat hasznosnak találod dobj egy zöld pacsit! :)
2012. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!