Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom felhasználni a...

Hogyan tudom felhasználni a próba XBOX LIVE GOLD om?

Figyelt kérdés
Vettem tavaly karácsonyra egy új XBOX 360 at kinecttel és kaptam hozzá 30 nap gold ot amit elvileg 3 profilból is fel lehet használni. Nem akartam Elhasználni, mert nem volt olyan játékom amivel érdemes lett volna játszani online, de most kaptam pár új játékot. Ezért sűrgősen kéne a GOLD csak az a gond nem tom hogy kell aktiválni!! csináltam egy profilt az xboxon de nem ajánlotta fel hogy fel akarom -e használni a próbát! Ezért ha valaki tud segíteni várom válaszát! Előre is köszi!!

2012. dec. 29. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer rányomtál, hogy nem akarod akkor többet nem ajánlja fel.
2012. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nyomtam rá olyan ra hogy nem akarom max hogy nem most
2012. dec. 29. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt mondom, hogy rányomtál, hogy nem most és soha többé nem fogja beadni. Ez ilyen.

Nem kellett volna rányomni.

2012. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben értem, de ez akkor is hülyeség mivel én nem mondtam le a 30 napról nincs valami megoldás ???
2012. dec. 29. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség de a Microsoft így oldotta meg.

Évek óta foglalkozok Xbox-al és sajnos tényleg nincs megoldás.

Esetleg tudsz venni pénzért 1 éves Live előfizetést.

2012. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Xbox Live ügyfélszolgálatot nagyon segítőkész csapat bizalommal fordulhatsz hozzájuk.
2012. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ingyen 1 hó gold nekem sem jött össze. Felhívtam az ügyfélszolgálatot ezzel kapcsolatban. A lényeg, hogy 1 gép, 1 profil, 1 próbálkozás, ha valami hiba miatt nem jön össze, akkor már nem is fog.
2012. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , akkor eet elrontottam, de ha valakinek lesz megoldása szívesen várom
2013. jan. 2. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!