MyAudio 7 Tablet Elromlott TÖBBI LENT?

Figyelt kérdés

Naszóval, van egy MyAudio 708W tabletem és odaadtam odaadtam egy barátomnak 4-5 órát volt nála és azóta a jobb felső sarka amint megterhelés éri elkezd zúgni-búgni csipogni meg egyéb gépi zajokat adni. A "megterhelés" alattt arra gondolok, hogy amint valami komolyabb alkalmazást inditok el, vagy több alkalmazást. Nemigazán tudom mi lehet vele a baj a barátom meg azt állitja, hogy nem csinált vele semmit, csak amire odaadtam neki (olvasott) de ez tudom, hogy nem igaz mert még a Pou-m nak is mindene maxon volt (pedig direkt éheztetem és nem csinálok vele semmit)...


Összegezve: Megterhelés alatt zúg, Nemtudom mitörtént vele, és elég irritáló.


Légyszi segítetek mi lehet a baja? és javitható-e?

u.i: Helyesirási hibákért bocsi. :D



2012. dec. 28. 14:07
 1/5 A kérdező kommentje:

Huh xD Azért lehet átkellet volna nézni kicsit a helyesírási hibákat xD

Ismételten Pls nézzétek el ;D

2012. dec. 28. 14:11
 2/5 anonim válasza:
Szerintem próbálkozz egy factory reset-tel,más tippem nincs.
2012. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. Ez nem szoftver hiba lesz, hanem hardver.
2012. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, még várok kicsit, hanem áll el akkor resetelem... A visszavételt meg nemtudom visszaveszik-e.
2012. dec. 28. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Garanciás nem? Vagy valami sarki hajléktalantól vetted?
2012. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!