Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy Panasonic gépet...

Kaptam egy Panasonic gépet (DMC FS22). Memóriakártya gondok?

Figyelt kérdés

Szóval, volt már előtte egy Nikon gépem, ugyancsak digitális. Ahhoz egy szintén Panasonic memórikártyát használtam, 256 megásat (a kártyáról további adatokat nem nagyon tudok).

Most áttettem az új, Panasonic gépbe, de valami nem volt rendjén, azt írta, hogy nagyobb méretű kártyát használjak, és valami olyat írt még, hogy ez a kártya nem passzol a géphez. Így most csak a fényképezőgép elég kicsiny, saját memóriáját használom, ami öt megapixeles képek esetén max úgy 80 darabot jelent.

Egyrészt, mi a gond? Egyszerűen el kell fogadnom, hogy nem használhatom a gépet és a kártyát együtt, vagy van megoldás?

Illetve, ha nincs megoldás, akkor milyen kártyát vegyek hozzá (evidens, hogy akkor már jóval nagyobb tárolóképességűt)? És mennyibe kerül mondjuk egy 2-3 gigás kártya a Panasonic gépemhez?

Köszi.

[link]


2012. dec. 27. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!