Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzolt szeretnék venni minél...

Konzolt szeretnék venni minél olcsóbban. Xbox 360at vagy ps3at ajánljátok? Ha flasheltetem akkor mindkettőn megy a tört játék?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
PS3, jobbak az exkluzív játékok, jobb kontroller, ami ráadásul beépített akksis, nem kell kivenni töltéshez, hanem addig bármibe bedughatod usbn.
2012. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet jobb az aksija de akkor is a legjobb kontroller a xbox 360-as.
2012. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az előzők elég furcsán léteznek ebben a világban

a kontrollert neked kell eldönteni melyik a szimpatikusabb de ha eleget játszol mindkettő jólesz úgyhogy szerintem ne e-szerint válassz

xbox úgytudom olcsóbb azt ha falshelet mindenképpen mennek a tört játékok és ps3-hoz is van valami

xboxohoz viszont van olyan hogy merevlemezrtől futtassa a játékokat (RGH), ps3hoz is lehet hogy van azt nemtudom

xboxról tudok még irni ha van kérdésed irj privátot

2012. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő játszásra való. Vedd meg amelyik tetszik.
2012. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

XBOX 360: (+)Kényelmes kontroller, olcsó és remek bundle-ök, amihez általában remek XBOX ház való, de nem ez a lényeg. (-)Az egyik rokonom apja azt mondta, hogy havonta kell chippelni (ami állítása szerint 6000ft) bár én semmi ilyesmit nem olvastam, nagy szerep jut az XBOX Live-nak és ha nincs olyan interneted vagy wi-fi akkor rossz hírem van.


PS3: (+)12-500Gb-ig elnyúló merevlemez. Elképesztő exkluzív játékok, tapasztalat, olvass Blu-ray lemezt is. (-)Elég kényelmetlen a kontroller az XBOX-éhoz képest. Drága. A PlayStation Network-öt nem ismerem, úgyhogy nem mondok róla semmit.

2012. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(Xbox)a havi 6000 forint igy semmilyen szempontból nem igaz

amire gondol az a flash de olyan játék amit a régebbi flash nem visz évente legrosszabb esetben fél évente jönnek ki ,ha nem mész fel live-ra.

2013. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!