KÉRLEK SEGÍTSETEK! (? )

Figyelt kérdés
A tabletomat levédtem mintás képernyőzárral.A mintát rosszul rajzoltam fel és utána kérte a fiókom adatait megadtam neki, többszöri próbálkozás után sem fogadta el a helyes adatokat. Próbáltam resetelni de akkor is ugyanezt a megoldást adja ki. Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném, fontos lenne mert holnap vinném bemutatóra de (basszus hogy lehettem ilyen hülye) így nem tudom vinni és ott a fejemet fogják szedni. Az életemet bízom rátok segítsetek!!(?)!!

2012. dec. 26. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen telefon?



[link]

[link]

2012. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jófej:D ***** válasza:
tabletről van szó.
2012. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Navon platinum 10 tablet
2012. dec. 26. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
www.youtube.com/watch?v=5UevabIlKFk&feature=player_detailpage#t=223s
2012. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiába resetelek
2012. dec. 26. 20:54
 7/8 MayDay86 ***** válasza:
és ha újra rakod a romot avagy re frissíted az sem jó ?
2012. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hello nekem ugyanilyen problémám van a tabletemmel.

elmentem egy szakemberhez, és azt mondta hogy ilyenkor nincs mit tenni, egy újratelepítés megoldana mindent ennek viszont az a kockázata hogy minden adat ami a tableten van el fog tűnni :(

2012. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!