Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-on miért nem indul a...

Xbox 360-on miért nem indul a lemez?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a probléma kaptam egy játékot karácsonyra (kinect) és mikor beraktuk nem indult hanem valami olyat hozott be hogy supported vagy ilyesmi szó volt benne és valakivel nem történt ehhez hasonló vagy valaki aki ért hozzá vagy csak tud segíteni?
2012. dec. 26. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem már volt ilyen, hogy kiírt valamit valami. Ekkor szépen leírtam és rákerestem neten, hogy mit jelent és hogy lehet megoldani. A "supported vagy ilyesmi" az nem egy túl pontos leírás.
2012. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom másolt a lemez és nem megfelelő flash van a gépen.
2012. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de már volt másolt lemezem de azt vitte, többet is.nem tudom ezzel mi a baj a pontosabb leírás:this disc is not supported .

for more help, visit www.xbox.com/support.

itt is próbálkoztunk de nem oldot5ta meg a problémát. valami online javítást írt olcsón de azt nem szerettem volna mert hátha van más megoldás is.

2012. dec. 26. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy rossz anyagra lett írva (nem DVD DL + R-re) vagy rosszul lett a rétegváltást megadva íráskor.

Másik gépen ment ez a lemez?

2012. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
másik xbox-on nem lett kipróbálva találtam egy videót a youtube-n ez a neve:Xbox 360 Disk Not Supported Tutorial Fix 2012 MAY ilyen nagyon amatőr a felvétel de a másik kérdés,hogy hogyan lehet a géphez kapcsolni az xbox-ot?
2012. dec. 26. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy pár mód. Mit mond a tutoriál?
2012. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elnézést de nem nagyon tudom mi az a tutoriál?
2012. dec. 26. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!