Thhomas kérdése:

Nikon D5100-asnál, hogy látható a kijelzőn a kép fotózásnál?

Figyelt kérdés

Nikon D5100-as a leírásban sehol nem találom, hogy hogyan lehet az LCD kijelzőre vetíteni a fotózásnál a képet, hogy ne kelljen a kis rekeszbe nézni. Valaki tud segíteni?

Különben elég hiányosnak tartom a leírást, többek között az objektív helyes felszereléséről sem írnak benne, sikerült is megkarcolnom az obi menetét, mert első ilyen gépem és nem jól akartam feltenni, picit erőltettem és oda is van... :S Főleg, hogy évekig gyűjtöttem rá, rendkívül bosszantó, még ha az én bénaságom is, de egy leírás jó lett volna képpel.


2012. dec. 25. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnyomod az exponáló gombot.
2012. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem vagy felkészülve egy ilyen gép használatára még akkor sem ha egyébként ez belépőszintű alapcuccról beszélünk. A kereső egyébként azért van, hogy belenézz (és még véletlenül sem rekesznek hívják). Az élőképet akkor használd ha nem tudsz a keresőbe nézni és ha már itt tartunk "élőkép"-et keress a leírásban mert valószínűleg így hivatkoznak rá és tutira benne van.
2012. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég. Első ilyen géped? előtte volt valami bridge vagy bármi? Azért elég ronda dolog hogy obit se tudsz felhelyezni egy tükrös gépre amit akartál venni. Am a youtube-on minden fent van csak keress rá. Inkább Bridge gép kellene neked Szerintem automatában is használod, ami ilyen gépnél... :) az alapfogalmakkal tisztában vagy? rekesz, záridő, ISO? gondolom még kitobival is használod, de ennyiből mondom egy bridge jobb vétel lett volna. Attól hogy tükrösöd van nem fogsz jobb képeket készíteni mert nem a gép készíti a képeket hanem akinek a kezében van, a fotós csinálja, komponálja és gondolkodik. Évekig gyűjtöttél rá? miért nem vettél használtan egy olcsóbb fajtát? én se egy ujjat vettem, hanem használtan egy olcsót, de ugyanolyan jó, sőt minőségibb mint a drágább belépő szintű darabok és még jobb obira is telhetne.

Kellemes Ünnepeket.

2012. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit keresel azt szerintem Live mode-nak hívják Nikonéknál ( bocs, EOSom van, kérem egy Nikonos kolléga korrigáljon ). Ennek a kapcsolója pedig közvetlenül a programtárcsa mellett lévő kis "pöcök". Ezt a fényképező gép használati útmutatójából puskáztam.
2012. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!