Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Ipodot vegyek? Melyikek...

Milyen Ipodot vegyek? Melyikek jók?

Figyelt kérdés
Én egy kamerás Ipod nano-ra gondoltam.

2012. dec. 24. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor azt vegyél.
2012. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mik az igényeid. A legjobb lenne egy iPod touch, bár az már eléggé necces árban van. Viszont kb. ugyanaz mint az iPhone csak nem lehet vele telefonálni és nem megy bele sim kártya. Ugyanúgy lehet vele játszani, wifi-ről netezni és nagyjából ugyanazok az alkalmazások indulnak el rajta mint iPhone-on.


Ha hatalmas mennyiségű médiaadatot akarsz magaddal vinni akkor iPod classic. Ezek beépített winchesterrel vannak ellátva, 80 és 120 gigás verzióban lehet kapni a legújabbakat, de a nagyon régiek is tudnak 30 gigákat.


Ha inkább a könnyű hordozhatóság fontos a számodra akkor iPod shuffle (bár ezek csak 2 gigások és nincs rajtuk kijelző) vagy és iPod nano. iPod nano-nál az 5, 6, 7-ik generációsat érdemes venni. Amire te gondolsz az asszem az 5.-ik generációs. Igazából egy hordozható multimédia állomás papírvékony kivitelben. A kamerájától ne várjál hatalmas csodát, kb. egy régi telefonnal egyezik meg a kamerája, szerintem ne a kamera legyen a mérvadó.


Mérd fel mik az igényeid a leírtak alapján és azok szerint válassz.

2012. dec. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
már nem azért, de a nano-n mióta van kamera? a touch-nak van kamerája, nem?
2013. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 5-ik generációs nano-nak van kamerája, de a nano-k közül csak annak.
2013. jan. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!