Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Olympus VG-150-es fényképez...

Az Olympus VG-150-es fényképezőnkkel miért nem tudunk jó képeket csinálni? Azért vacak mert csak 20 ezer forintba került?

Figyelt kérdés
Homályos, életlen, természetellenes képeket csináltunk csak eddig vele, pedig jól beállítottuk a gépet. Mennyi pénzbe kerül egy jó digitális fényképezőgép, ami már tényleg szép képeket csinál?

2012. dec. 24. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A leírásban elég jó gépnek tűnik,talán jobban át kellene nézni azokat a beállításokat.


[link]

2012. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tölts fel valahová eredeti képeket.

Bár a kérdés alapján én is felhasználói hibára gyanakszom :)

2012. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Üdv!

Sikerült beállítani?

Én is most vettem egy ilyet. Szemcsés és fakó. Valóban beállítási hiba volna?

Üdv:

Tibor

2013. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekünk is egy kicsit fakó, meg szemcsés, de a nagy probléma az megoldódott, ugyanis rosszul nyomtuk le a gombot. Először ugyanis félig kell lenyomni, csak aztán kell továbbnyomni, így a szakszerű. Így már nem annyira homályosak a képek.
2013. jan. 22. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!