Vidanet+Samsung smart tv-t hogy kell összehangolni?

Figyelt kérdés

15év szolgálat után elromlott tegnap a tv-nk,így vettünk egy újat:Samsung smart tv.(gondolván h legközelebb a számítógépünk jön,az is 10éves:)

Vmiért csak a vidanetes set top box-on átjövő adások foghatók,azaz a külső forrás használható,ha a "sima"tv funkciót akarjuk az nem működik, a csatornákat megkeresi,betölti de ráállva a "kódolt jel" jelenik meg,és ez az összes (tehát ingyenes)csatornára igaz(pl M1 stb)

Mit csin.rosszul?????Aki ért hozzá,kérem segítsen!mi még csak most ismerkedünk ezzel de az ünnepek alatt jó lenne nem ezen idegeskedni...

Amúgy vidanet D3-as csomagunk van de jó lenne a tv üzemmódot is használni! ;)

Köszi aki segít!!!!!!!



#Smart TV #Vidanet #kódolt jel
2012. dec. 23. 10:38
 1/2 anonim válasza:
A digitális csatornákat csak a set-top-boxon keresztül tudod nézni, vagy ha a készüléked alkalmas kártya fogadására, akkor a Vidanet ügyfélszolgálaton le kell cseréltetni a boxot egy kártyafoglalatra és akkor a TV-n tudod nézni a digitálisakat. Amúgy csak az analóg és ingyenes csatornákat tudod nézni "sima" tv funkcióban.
2012. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké ezt értem,épp az a bajom h a nem kódolt adókat se tudom a "simával" fogni (pl m1,rtl klub,duna stb)...betölti az összes (133) adót de nem jeleníti meg csak "kódolt jel" felirattal...márpedig egy nyamvadt m1 is fogható 100éves tvken is nulla előfizetéssel...

Szóval ezért nem értem...nyilván nem is akartam HBO-t stb ami külön előfiz,csomag :(

Szóval passz.....

2012. dec. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!