Mi lehet a baja az xbox-nak?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a bal felső, és a jobb alsó led világít pirosan. Még nem is hallottam ilyen hibáról! Találkozott valaki ilyennel?

2012. dec. 23. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű 3 ledes csak lehet az egyik kiégett és azért világít csak 2 vagy teljesen más a hibája.

Nekem volt már 3 led hibám elvittem szerelőhöz 20 ezer volt hogy rendberakják, valami a hűtéssel volt hogy túl hevült a hűtőbordán valami paszta vagy forrasztás levált, és ezért adta ki ezt a hibát.

Ez a régebbi gépeknél nagyobb eséllyel fordul elő. Ezért érdemes 2-3 óra játék után kicsit pihentetni, de nem úgy hogy teljesen lekapcsolod hanem a főmenübe hagyod egy 5 percig és nem játszol rajta, akkor nem terheli annyira a gépet és hamar letud hűlni plusz keringeti a levegőt a ventilátor, mert ha rögtön kikapcsolod akkor órákig is bent maradhat a meleg levegő és akkor is hibásodhat, lehet a tiéd pont így járt.

De egyszer hallottam olyat is hogy a 3 led hiba tévesen jelentkezik, tehát nem hűtési vagy egyéb problémánál hanem a kapcsoló gomb meghibásodásnál is jelentkezhet, annak a cseréje is olyan jó 10-15 ezer pénz. Én erre tippelek, lehet más baja van.

2012. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első: Ha 2 led világít, akkor nem 3.
2012. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Pont most vettem észre hogy mikor bekapcsolom akkor először 3 led világít majd utána kettő. Lehet az egyik kiégett fogalmam sincs. De az igaz tényleg régi gépről van szó. Házilag semmivel nem lehet próbálkozni szerintetek?

2012. dec. 25. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:

elsőnek: 20 ezerért ez a javítás nagyon drága. egy ideje nem bújom annyira a témát, de 7000forint volt 1-2 éve a legtöbb helyen a 3 led javítása.


kérdező: vannak ilyen parasztos módszerek otthonra, mint pl ez: http://www.youtube.com/watch?v=9h3uEEvrzSg


röviden arról szól, hogy egy nedves törölközőbe betekerik a boxot, bekapcsolják, majd hagyják járatni egy jó fél órát. ezután kiszedik belőle és ha mákod van működik. de ezt nem ajánlom, mert arra alapszik az egész, hogy minél forróbb levegő legyen a box belsejében, és a gpu forrasztása ami alapból a 3 ledet okozza megint megolvad és ha nagy szerencséd van, visszakerül egy olyan állapotba, hogy érintkezik az alaplappal.


de ez nem ajánlatos, ráadásul jó eséllyel tökreteszi a boxod más alkatrészeit is.

2013. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

Meglátom hogy mennyiért javítanák meg, és hogy megtudják e egyáltalán mert volt már 3ledes hibája máskor is. Ha nem lehet megjavítani akkor lehet kipróbálom.

2013. jan. 3. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyet tanulj meg jól haver. Mindent meglehet javítani. Csak pénz kérdése.
2013. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!