Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet részletre venni? Vagy...

Lehet részletre venni? Vagy megéri használtan? (xbox360)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Xbox-ot szeretnék vásárolni, eddig használtat akartam, de egy-két ismerősöm elbizonytalanított azzal, hogy jobban megérné újonnan(mivel lehet átvernek). A media markt-ban találtam 49000.-ért.Az lenne a kérdésem, hogy lehet részletre venni?És ha igen mennyit kéne kezdő részletnek és utána havonta fizetni?Vagy esetleg megérné 10-20 ezerrel olcsóbban használtan venni egyet? Nem nagyon értek hozzá, bocsánat a értetlenkedéseimért :)

2012. dec. 22. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Használtat semmiképpen,igaz én is eladtam a régi Elite-met de én vigyáztam rá és nem is volt 3LEDES szóval jó vásárt csinált aki megvette.

De én sose vennék használtat!

konzolvilag.hu-ra nézz fel,250 GB-osat vegyél mert feltelepíted a winyóra lemezről a játékot tartsd meg a cd-t mert elején kéri a dvd-t futtatja onnan,azt majd winyóról,így kevésbé melegszik,és az olvasó fej nem kopik.

konzolvilagban 250 Gb-osat adnak,2 játékkal,1 joyyal 60.000 FT-ért,és itt nem lehet részletre venni!

Szerintem media markt-ban sem lehet de nem tudom!

Bármi kérdésed van kérdezz,több éve van xboxom!

2012. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod! az a baj, hogy én max használtat vagy részletre tudok csak újat venni, nem tudnék 50-60 ezret kiadni érte :/ néztem használtat 25 ezerért de félek, hogy túl szép, hogy igaz legyen... :) ezért gondoltam inkább részletre újat:)
2012. dec. 22. 07:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez esetben tényleg részletre jó,azt se tudod hogy használta meg ilyenek..

Nem rég láttam itt egy kérdést hogy egy személy 30.000 FT-ért vett egy 20 GB-os XBox 360 elite-t az apródon és nem indult,ráadásul nem értett hozzá az illető így a fickó oda írta hogy működik minden,képen meg nem világított a kör.

Ezért érdemes újat venni,meg persze nem is tudod hogy ő csinálta-e a képet..

Inkább vedd részletre ezt tanácsolom,mint egy xbox elite-t ami 2 hónap múlva 3 LEDES lesz!

2012. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is ettől félek, hogy megveszem és tönkre megy pár hét, hónap múlva.ki tudja hanyadik gazdája már, és mi baja volt eddig. :/ plusz amennyiért megjavítják annyiért inkább újat veszek :)
2012. dec. 22. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Euronics üzleteiben tudsz venni kamat mentes részletre is Xbox360 Slim-et 250GB azt hiszem hogy 20% leraksz és viheted is a masinát,de többet is befizethetsz és akkor kevesebb a részlet.
2012. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2012. dec. 22. 11:11
 7/8 belapus ***** válasza:

Media Markt ( lapozz az utolsó oldalra ):


[link]



Tesco ( 19. oldal alja ):


[link]

2012. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. dec. 22. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!