Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen média lejátszót vegyek?...

Milyen média lejátszót vegyek? (vagy amivel mindent le tudok játszani)

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Plazma Tv-m és azt szeretném megoldani, hogy minden fájl formátumot lejátsszon külső HDD-ről. Full HD-s és 3D-s filmeket szeretnék főleg nézni. Eddig úgy csináltam, hogy simán összedugtam a TV-t a külső merevlemezzel, rosszabb esetben le se játssza (.iso), viszont ha mégis akkor meg nem tudok se nyelvet változtatni, se feliratot míg a gépemen igen. Mit kéne vennem, hogy ezek a problémák megoldódjanak? Olvasta, hogy vannak ezek a média lejátszók, de nem tudom hogy nekem ez kell e vagy hallottam valami Popcorn-ról, de egyre jobban összezavarodtam ahogy utána néztem.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2012. dec. 17. 18:59
 1/4 JulesM111 ***** válasza:

Szia,


A médialejátszó nem rossz dolog :)

3-hoz volt életem sorány szerencsém.

Egy Asus oPlayt, icyBox-ot, és Dune HDmaxot.


Mindhárom teljesen frankón vitte a rápakolt cuccokat problémamentesen.

Nekem IcyBox-oöm volt, ezzel a lelki bajom annyi, hogy a frissítések nem voltak hozzá. Két évig hajtottam, de ezt a részét meguntam, hogy egy két DTS-HD hanggal ellátott filmnél roggyant. Mostz Dune van kb egy éve, teljesen rendben van a média lejátszásra.


Mielőtt médiaplayert veszel, vigyél magaddal mindenféle file-t, és próbáld ki, hol van a cucc határa, minél roggyan meg, esetleg mit nem tud.

Még egy infó: ha a vinyót bele kívánod rakni a médialejátszóba, akkor az nem lesz ólcsó, alacsony fordulató kevésbbé elegedő tipus kell bele, plusz a venti is forog közben, ami idegesítő lehet.

2013. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! az asus-t én is néztem :)
2013. febr. 2. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Asus O!Play mini plus van, nagyon bevállt. mindent lejátszik, wifije is van.
2013. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JulesM111 ***** válasza:

Pár link, amir érdemes megnézni:


Hogyan tesztelj egy médialejátszót:

[link]


Itt egy teszt a "legdrágábbról":

[link]

Teszt leírása elfogadható, igazából úgy kellett volna írni, hogy a bluray lejátszási képessége elfogadhatatlan :)

2013. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!