Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps2 játékot milyen lemezre...

Ps2 játékot milyen lemezre érdemes kiírni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a lehető legkisebb sebességen kell kiírni illetve hogy az íróprogram mindegy melyik.

Eddig Maxell márkájú minuszos DVD-re írtam ki őket de a legtöbb vagy nagyon nehezen töltődik be illetve játék közben akadozik vagy pedig be sem tölti ezáltal el sem indul a játék. Most utoljára a Test Drive Unlimited autós játékot töltöttem le és írtam ki Maxell DVD-re de játék közben akadozott ( eltűnt az út meg ilyenek ) viszont utána vettem egy TDK szintén minuszos DVD-t és meglepődtem hogy arra kiírva pedig szinte tökéletesen futott a játék.

Lehetséges hogy valóban számít a lemez márkája illetve minősége? Sok helyen olvastam erről hogy igen számít. Eddig nem hittem benne de most beláttam hogy tévedtem.


2012. dec. 16. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg talán meg is vehetnéd a játékokat.
2012. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is Maxell -R -re írtam régen, max sebességgel, és soha nem volt semmi baja.
2012. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!