PS3-on lehet pendriveról filmet nézni? Ha igen, mindegy milyen a pendrive és filmformátum?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak FAT32-es formázású pendrive mehet rá, és a legtöbb filmformátumot támogatja (kivéve pl. .mkv)
2012. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, segítenél azt honnan tudom,hogy milyen a pendrive? :) /Nem igazán vagyok ebben jártas, köszönöm /
2012. dec. 12. 19:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, egy sima gyorsformázással leeht FAT32-re formázni :) Bízok benne így már beolvassa a filmet :(
2012. dec. 12. 19:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Így se jó :( Mi lehet akkor a baj?? Pedigt FAT32-re formáztam...
2012. dec. 12. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy rakd a filmeket movies mappába, vagy háromszög és display all.


MKV meg megoldható, hogy menjen, mkv2vob-bal gyors át kell alakítani, nem tart sokáig.

Vagy media serverrel streameled és az mindent megcsinál, és nem is kell másolgatni.

2012. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A baj,hogy bedugom Pendriveot és fel se ismeri...így nem tudom semmilyen más mappába beletenni, pedig ahogy említettem, formáztam FAT32-re :/ (és avi a fájl.szóval az se lehetne gond )
2012. dec. 12. 20:57
 7/7 anonim válasza:
Nem kell a fat 32 anélkül is megy!
2014. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!