Pepe91 kérdése:

Ha kivan flash-eltetve az xbox360 akkor nem lehet rajta xbox live-ozni, ha elő van fizetve?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha nem 100% -osra megírt, abgx -el patchelt játékkal játszol, igen nagy az esély hogy kibannolnak, és már csak egy másik boxal mehetsz fel. De még ha 100% meg is lett írva, lehet hogy 2nap után bann. De lehet hogy csak 3 hónap. De az is előfordulhat hogy 5 év múlva... Ezt nem lehet tudni.
2012. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem köszi a válszt, ha bann akkor uj xbox?
2012. dec. 12. 16:43
 3/6 A kérdező kommentje:
vagy flashelés után ujra jó lesz?
2012. dec. 12. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
NEM de amit a legfolso irt a BAN-rol nem olyan kemeny foleg ha magyar LIVE-on vagy meg nem hallottam arrol hogy lebannoltak volna valakit pedig ismerek parat akik megerdemeltek volna.De a FLASH-rol azt illik udni hogy tonkre b@ssza nagy valoszinuseggel a BOX-ot ennyi
2012. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsó válaszolónak nincs sok ismerete a flashről, mert ha lenne, akkor tudná, hogy a flash nem rontja el a gépet. Csak egy sor kódot kivettek a meghajtó firmware ből, nem pedig egy olyat raktak bele, hogy "ha kivan flashelve a meghajtó, 5 perc után robbanjon fel". És igen, ha kibannolnak új box.
2012. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en a 4-es vagyok.Bocs a felre inforalasert.Nekem flash utan tonkre ment,szoval lehet hogy a flashelo rontotta el.Es a BAN-rol anyi hogy nem reg lattam egy Bannoltat szoval igen 5 ev alatt 1 nem olyan veszes
2012. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!