Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SOS segítség kellene HDMI +...

Trapp kérdése:

SOS segítség kellene HDMI + Scart témában. Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám h a tv-men csak HDMI kimenet van,viszont amit vettem,nincs ilyen kimenetele,csak Scart.

Olvastam valami olyat hogy analógot s digitálist nem lehet összehozni..

Valaki írja meg legyen a szíves a konkrét tennivalót minnl hamarabb.

Köszönöm!



2012. dec. 11. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit vettél? TV-t? A két TV-n ugyan azt akarod nézni? Nekem végül is mindegy. [link] Innen nézz egy átalakítót. Simán csak kábellel összekötni az analóg-digitális vonalat tényleg nem lehet. Kell hozzá egy minimális elektronika.
2012. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.A tv egy Samsung Hd,és csak olyan kimenetele van.Az Xboxnak pedig csak Scart.Ezt a kettőt kellene összehangolni valahogy,ha lehet.
2012. dec. 11. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan Samsung tévé, aminek csak HDMI BEmenete van. Mi a tévé típusa?
2012. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha azt tudnám :) Kb fél éves..HD.Ennyit tudok róla...
2012. dec. 11. 21:59
 5/5 pekkerke ***** válasza:
[link] ez jo
2013. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!