Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimozinál ki lehet cserélni...

Házimozinál ki lehet cserélni a lejátszót?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándékként vettünk egy samsung ht-e355 típusú házimozi rendszert. Az lenne a kérdésem, hogyha a későbbieken veszünk hozzá egy más típusú 3D Blu-ray lejátszót, akkor azzal kicserélhető-e a szetthez eredetileg tartozó egyszerű DVD lejátszó. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 8. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

És a kicserélést hogy gonoltad pl kifűrészeled a dvd részét és beleheggeszted a blurajt ,na ne vicceljünk már.

Maximum usb2,0 vagy Anyent vagy ARC n rákötheted a blurajt vagy mást , de nem is értem mit akarsz kicserélni ez eg egy darabból álló rendszer HT e 355

2012. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szetthez eredetileg nem egy egyszerű DVD lejátszó tartozik. A lejátszóba bele van építve egy 5.1 erősítő is. Amennyiben olyan 3d BL playert veszel, amiben szintén van 5.1 erősítő, nem sima 5.1 kimenet, akkor akár meg is lehet oldani.


DE! A házimozi erősítőn van optikai hangbemenet. Ha a választott bl lejátszón van optikai hangkimenet, nem kell erősítősnek lenni, simán összekapcsolod őket optikai kábellel. Így a legkorrektebb megoldás.

2012. dec. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nem igazán értek a házimozikhoz, ezért is tettem fel a kérdést. Még nem néztem meg, hogyan is áll össze a dolog, mert karácsonyig nem.igazán szeretném kiszedni a dobozból. Ezért köszönom, nem tudtam, hogy egybe van építve.


2. Köszönöm a korrekt válaszodat. Azt hiszem az optikai kábel lesz a megoldás.

2012. dec. 9. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Csakhogy nincs optikai bemenet ,csak úgynevezett HDMI ARC van, vagyis a blurajednek is tudnia kell ezt a szabványt ha jeleket akarsz a HT e355 be küldeni!

Nem hiszem hogy egy olcsóbb bluraj tudja ezt.


Általában a kompakt házimozirendszereknél nem foglalkoznak a külső források támogatásával ,azért kompakt .

Régebbi modelleknél még az 5.1 fogadása sem volt meg ha volt rajta digitális bemenet pl optika az is csak sztereó hangot fogadott.

2012. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!