Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabot érdemes venni,...

Milyen tabot érdemes venni, ami nem gagyi de nem Galaxy Tab árban van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 11:50
 1/4 A kérdező kommentje:

Navon Platinum 10-et és a

Wayteq xTab-100s között vacilálok melyik lenne esetleg jobb választás?Vagy ilyen árkategóriában ne számítsak semmi jóra?

2012. dec. 8. 12:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Concorde tab novum, play, Wayteq xtab 70dc vagy az általad is említett 100s.
2012. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tabot nem érdemes venni alapból!Annyira fölösleges pénzkidobás!

De komolyan mire kell mégis egy átlag embernek?

Nekem pl.

-1db jobb érintöképernyös telefon:

elsösorba telefonálás,sms

zenehalgatásra tökéletes egy jó fül hallgatóval

útközbe netezésre tökéletes vagy elbohóckodni valami androidos játékkal!

4,5" vagy 4" telefonon kényelesen lehet ebookot olvasni!


Ha komolyan kockulni vagy filmet akar nézni vagy komolyabban netezni akar az ember arra ott az pc,konzol kényelmes a székböl,ágyból,kanapéból!

Szóval szerintem nagy luxus és fölösleg egy tab!

2012. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előttem szólónak teljesen igaza van még annyit, hogy ezek a csodatelefonok akármilyen nagy mpixelesek soha nem csinálnak olyan képet mint egy fényképező gép. Ha útközben fotózni akarok, de nem akarok cipelni egy komoly gépet akkor egy kis kompakt fényképezőgép tökéletes erre a célra, és az tényleg rendes fotót csinál.
2016. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!