Mi lehet a PS2-mnek a baja?

Figyelt kérdés
Én fejcserére voksolnék, vagy teljes fej-motor-mechanika cserére, de azért megkérdezem. Nem olvas semmit, de fel se pörög, meg se mozdul a fej, csak akkor, ha egy kicsit megnyomom a ps tetejét, de amint felengedem, megint megáll. Olvasni már régebben sem olvasott, de akkor legalább felpörgött (már amikor).

2012. dec. 7. 19:43
 1/8 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló problémám...

Olvasó meghalt ez valószínű hogy a chip-től van.

És a konzol úgy érzékeli hogy a teteje nincs lecsukva ez a tippem arra hogy mért nem pörög...Javaslom vegyél olvasófejet. NE HASZNÁLTAT! 4-5 ezerért már kapsz...

A az hogy a lemezt meg nem hajtja a motor próbáld ki hogy elindítod a ps-t és rátenyerelsz a tetejére vagy mind1 csak nyomás legyen rajta de ne álj rá :D

2012. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nemsokára viszem szervízbe, úgyhogy majd ott meglátjuk mi a baja, de én is erre tippeltem :D
2012. dec. 7. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet nem chiptől mert ha rendesen chipellik nem lesz semmi baja (100%)
2012. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát a chip megöli az olvasó fejet eg fél éven belül és ez mindenkinél így van csak idő kérdése és nem a chippelés minőségétől függ mert az olvasót is terheli az írott gamek olvasása...
2012. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. válaszoló

Ha nem vagy képbe a témánál ne írj hozzá.

A chippelés nem nyírja ki a ps-t ha rendesen meg van csinálva. Lassan több mint 10 éves a ps2-m és semmi baja.

2012. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mi vag te chippelő vagy mi hogy ennyire vakerálsz ember 4 ps2-m mondta fel a modbo chip miatt a szolgálatot több szervízben ezt mondták és jómagam is kitanultam egysmást, mellesleg ha jó kis logikád van kikövetkezteted hogy az írott dolgok jobban eszik a nem írott dolgokra szánt olvasót mint az eredeti lemez esetében... -.-"
2012. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha meg veled nem ez a helyzet akkor más olvasó van a ps2-ődbe például én is egyszer egy dvd-ből valahogy beleoperáltam aztán pedig nem volt vele különösebb probléma és azóta 4 év telt el de semmi baja pedig öcsém mindennapmegállás nélkül tolja...
2012. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elvileg raknak a chiphez védő is.

Legalábbis ha rendesen készítik el.

2012. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!