Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Genius vezeték nélküli egerem...

Genius vezeték nélküli egerem van 2.4Ghz es de egy idő után teljesen leáll nem lehet mozgatni és katintanisem vele elem fullon van feltöltve, rakosgatamár portra portra (usb) de nem olgya mega problémát mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 20:01
 1/3 anonim válasza:
Nincs elosztóban? mert nekem régen ez zavart be
2012. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _Jessy_ ***** válasza:
Elem kivesz, visszarak. Néha le szokott fagyni.
2012. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Átnéztem az eszközkezelöben a csatlakozótt portokat azzokat eltávolitóttam és ujbol csatlakóztattam mindent billentyűt,usb modemet,játék vezérlöt éssa vezetéknélküli egér usb jét.Most ugynézki már jobban megya egér nem álle.Lehet akkor ezvolta probléma hogy potrol portra dugdostam a vezetél néküli egér usb jét és ezt nem szerete?
2012. dec. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!