Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Flashelt PS3 milyen gameket...

Csaba101 kérdése:

Flashelt PS3 milyen gameket visz (3.55 Firmware)?

Figyelt kérdés

A PS3-at csak 3.55 Firmware-val lehet Flashelni.Az lenne a kérdésem hogy ezzel a verzióval milyen játékok futtathatók.

A legújabb játékok is vagy csak a 3.55-ig verzióig kiadott gamek.KÖSSZ A VÁLASZT



2012. dec. 3. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lopottakat.
2012. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már pár hete van 4.30-as CFW is, azzal már az újabb játékok is mennek.
2012. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van újabb de azt nem lehet flashelni csak a 3.55-öt.Az érdekelne, hogy milyen másolt gameket visz az újabbakat is vagy csak azokat amiket a 3.55 frissítésig adtak ki. Azért kössz a választ.
2012. dec. 4. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Nem vagyok otthon ebben, PS3-on eredetizek, PSP-n viszont én is warezoltam, ott a CFW azt jelentette, hogy megy is minden új játék, PS3-nál nem?

Meg olvastam is valahol, hogy azzal már az új játékok is mennek, szóval nem csak a 3.55 működik.

2012. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!