Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez jó gép lenne 100 ezerért...

Kamaszka kérdése:

Ez jó gép lenne 100 ezerért kisebb JÁTÉKOKHOZ? LENT>>

Figyelt kérdés

Olyan játékokra kéne mint pl: GTA-k, Call of Duty 1,2,3, Need for Speed-ek!! szoval nem a legujabb full HD játékokra itt vannak a részei:


processzor


PROCESSZOR: Intel Core i3-3220 3.3GHz, 2 mag + Hyper Threading, 3MB cache

ALAPLAP: ASUS P8H61-M LX3, S1155, 7.1ch HD Audio, Gigabit LAN

MEMÓRIA: 8GB 1600MHz DDR3

WINCHESTER: 1TB 7200rpm, 32MB cache

GRAFIKA: nVidia GeForce GT 630 2GB DDR3

HÁZ/TÁP: ASUS Vento TA-8J1 ház / FSP tápegység

optikai: DVD-író



2012. dec. 3. 18:37
 1/3 anonim válasza:

teljesen jó.... de NE készen összeállított gépet vegyél mert ha te állítod össze akkor ennyi pénzből sokkal nagyobb gépet tudsz összehozni...


ipon.hu gépösszerakó


ja és inkább AMD válasz mint intelt.


AMD Bulldozer x6 FX-6100 3.3GHz

magok száma:6


Cache

L2 cache 6 MB

L3 cache 8 MB


a core i3 -mas ehez képest gyengébb...

ár 33 e


core i3 -as 33 e szintén...


szerintem egyértelmű melyik a jobb... :)

2012. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bamboochatheone ***** válasza:
Persze hogy az Intel jobb. Minden gyártó arra fejleszt, azt támogatja. Az AMD az ATi-val együtt szépen szólva is haldoklik. Nincs normális driver ellátás, és hiába erősebb ha nincs optimalizálva akkor bäszhatod a rengeteg magot...
2012. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De én most teljesen összezavarodtam hogy intel vagy AMD ??? :S
2012. dec. 4. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!